2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Supplelab
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik Sekcji Naważania [praca stała, jednozmianowa]

Wynagrodzenie

4 100 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SUPPLELAB to polska firma specjalizująca się w produkcji kontraktowej wysokiej jakości suplementów diety. Zatrudniamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy cieszą się z ambitnych i wymagających zadań. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK SEKCJI NAWAŻANIA

Miejsce pracy: Wrocław-Centrum, ul. Szybka

Zatrudnienie: praca stała, jednozmianowa, pełny etat

ZADANIA:

  • przygotowywanie surowców do naważania,

  • procesy pomocnicze i inne prace fizyczne przy naważaniu surowców,

  • podstawowa obsługa wag laboratoryjnych i towarowych,

  • precyzyjne naważanie surowców zgodnie z recepturą,

  • podstawowa obsługa mieszalników przemysłowych,

  • kontrola głównych parametrów procesu mieszania,

  • wypełnianie podstawowej dokumentacji związanej z procesem naważania,

  • dbałość o należyty porządek w miejscu pracy,

  • prowadzenie procesów mycia i dezynfekcji w zakresie związanym z procesem naważania,

  • wykonywanie innych poleceń przełożonego.

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy na produkcji,

  • doświadczenie w pracy w środowisku produkcji żywności,

  • mile widziane doświadczenie lub znajomość obsługi urządzeń produkcyjnych (przemysł farmaceutyczny kosmetyczny, spożywczy lub pokrewny),

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

OFERTA:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00,

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie o dużym potencjale rozwojowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • praca w młodym zespole w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania swoich CV za pośrednictwem portalu OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 607077602