2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
ESPERSEN
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Sekcji Myjącej - praca w godzinach nocnych - Espersen Poland

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?

Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, przestrzeni do własnego rozwoju?

Z nami możesz więcej! Oferujemy:

  • Okazję do rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej organizacji;
  • Bezpłatny dostęp do usług fizjoterapeuty oraz gabinetu pielęgniarki;
  • Pakiet szkoleń dopasowanych do stanowiska i przyjazny proces wdrożenia;
  • Smaczne posiłki oraz gorąca kawa i herbata w kantynie pracowniczej;
  • Zniżki na firmowe produkty;
  • Dofinansowanie do: karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, okularów, biletów do kina i teatru;

Aktualnie szukamy:

Pracownika Sekcji Myjącej - jedna zmiana

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA TO:

  • mycie i dezynfekcja fabryki przy wykorzystaniu urządzeń myjących;
  • stosowanie ustalonych procedur sprzątania;
  • efektywne wykorzystywanie dopuszczonych do użycia środków chemicznych;
  • praca wymagająca przestrzegania procedur sanitarnych związanych z przetwórstwem żywności;
  • praca wyłącznie w porze nocnej;

WAŻNE, ABYŚ POSIADAŁ:

  • książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia;
  • chęć do pracy w godzinach nocnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 901974497