2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik salonu gier na automatach Premium, Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik salonu gier na automatach Premium w Olsztynie.

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa gości salonu gier: rejestrowanie, wydawanie kart graczy, wyjaśnianie zasad dostępnych gier oraz obsługi automatu od strony gracza,

  • wypłata wygranych zgodnie z przepisami,

  • informowanie o procedurze zgłaszania reklamacji i roszczeń,

  • interweniowanie w przypadku nieprzestrzegania regulaminów,

  • zgłaszanie awarii automatów,

  • otwieranie/zamykanie salonu gry na automatach oraz utrzymywanie porządku/sprzątanie w salonie.

Nasze wymagania:

  • jesteś otwarty/a na pracę w systemie zmianowym, również w nocy,

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze wymagającego klienta,

  • posiadasz doświadczenie w pracy na komputerze,

  • cechuje Cię otwartość i komunikatywność i nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • jesteś nastawiony/a na pracę w zespołową,

Oferujemy:

  • umowa o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy w salonie gry na automatach,

  • szkolenia z obsługi klienta,

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • ubezpieczenie na życie,

  • program emerytalny,

  • preferencyjne pożyczki remontowo-mieszkaniowe,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dodatkowe świadczenia socjalne,

  • inicjatywy dobroczynne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 910489499