2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Zielona Góra
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Rozbioru Drobiowego - atrakcyjne zarobki

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Artek spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., to prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się dystrybucją mięsa i wędlin oraz rozbiorem mięsa drobiowego, posiadająca sieć sklepów własnych „Żubr” poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Pracownik Rozbioru Drobiowego

Miejsce pracy – Zielona Góra

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

• umowę o pracę

• pakiet ubezpieczenia na życie dla pracowników i ich rodzin

• pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin

• karta Multisport

Opis stanowiska:

• czynności rozbiorowe zgodne z procedurą rozbioru kurczaka

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe,

• dokładność i sumienność,

• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem przycisku "Napisz wiadomość"

Administratorem danych osobowych zbieranych w związku z niniejszą procedurą rekrutacyjną jest ARTEK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Dekoracyjna 1a Zielona Góra; NIP 929 - pokaż numer telefonu - 2.

Administrator zabezpiecza dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe zbierane w związku z realizacją niniejszej procedury rekrutacyjnej przetwarzane są w prawnie uzasadnionym celu określonym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Dane osobowe w postaci umożliwiającej identyfikację określonej osoby są przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania, tj. naboru na stanowisko określone w niniejszej ofercie.

Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do podanych przez siebie informacji stanowiących dane osobowe, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 645732298