2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Toruń
Rekruter Link2work
Dodane 28 maja 2024

Pracownik robót ziemnych, 17,40€ - 18,26€ Herentals-Geel, Ghent Belgia

Wynagrodzenie

75 - 78 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy budowlanej, która specjalizuje się m.in. w pracach ziemnych i infrastrukturze drogowej - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik robót ziemnych

Miejsce pracy: Herentals-Geel & Ghent Belgia

Zakres obowiązków

  • wykonywanie różnorodnych prac budowy dróg, w tym wykopy, wyrównywanie i zagęszczanie

  • instalowanie materiałów wzmacniających, aby zwiększyć siłę i stabilność konstrukcji, zapewniając zgodność z normami bezpieczeństwa i specyfikacjami

  • budowanie konstrukcji szalunkowych w celu stworzenia form do wylewania betonu, dbając o dokładność i wyrównanie zgodnie z wymaganiami projektu

  • instalowanie systemów drenażowych, w tym rur i studzienek, w celu skutecznego odprowadzania wody i zapobiegania powodziom

  • przygotowywanie i układanie fundamentów pod różne konstrukcje, dbając o właściwe wyrównanie i nośność.

  • instalacja krawężników i obrzeży wzdłuż dróg i chodników, zapewniając precyzyjne ułożenie i wyrównanie dla estetyki i funkcjonalności

  • układanie kostki brukowej w celu stworzenia trwałych i estetycznych powierzchni dróg, chodników i innych wybrukowanych obszarów

  • wykonywanie przekierowań i instalacji systemów kanalizacyjnych, w tym rur, odpływów i studzienek, w celu zapewnienia odpowiedniego odprowadzania wody i zarządzania ściekami.

Poszukiwane kompetencje

  • minimum 2 lata w pracy na podobnym stanowisku

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole i samodzielnie

  • gotowość do pracy fizycznej

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziany własny samochód

  • certyfikaty VCA lub chęć jego wyrobienia

  • znajomość technik laserowych - mile widziana

  • chęć pracy na jedną zmianę (6:00-14:45) (Herentals-Geel) lub 7:00-15:45 (Ghent).

Oferujemy

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach.

  • gwarantowane 40h pracy tygodniowo

  • stawkę 17,40€ brutto/h (pierwsze 9 miesięcy pracy, po tym czasie: 18,26€)

  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (ok. 500€ netto)

  • bon żywnościowy w wysokości 8€/tydzień (1,09€ - wkład własny pracownika)

  • ekoczeki - 100€/rok

  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 5352€ brutto (15,38% rocznych zarobków brutto).

  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2898€ brutto (8,33% rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99€/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy).

  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 918214487