2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Jeżyce
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Rezerwacji w Hotelu Sheraton

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pięciogwiazdkowy hotel Sheraton w Poznaniu należy do największej sieci hotelarskiej na świecie – Marriott International. Do naszego zgranego zespołu zarządzającego najlepiej wpasuje się osoba zaangażowana i pragnąca rozwijać siebie i innych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Rezerwacji Hotelowej

Obowiązki:

  • odbieranie telefonów i udzielanie wszelkich niezbędnych informacji dotyczących hotelu i jego usług

  • obsługa wewnętrznych systemów hotelowych

  • wsparcie Działu Recepcji w bieżących obowiązkach

  • współpraca w ramach 3-osobowego zespołu pracującego w systemie zmianowym

  • tworzenie raportów wewnętrznych

  • płynna komunikacja z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi naszym Gościom

Wymagania:

  • Uprzejmość i pracowitość

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność używania eleganckiej etykiety słownej w rozmowie telefonicznej

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa i w weekendy)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Jeśli nie masz doświadczenia w hotelarstwie, a chciałbyś/ chciałabyś dołączyć do naszego zespołu – zapraszamy! Twoje zaangażowanie i nasze doświadczenie poprowadzą nas do wspólnego sukcesu!

Oferujemy:

  • Pracę w 5* hotelu sieci Marriott International opartą na wzajemnym szacunku oraz wysoką kulturę organizacyjną

  • Umowa o pracę

  • Posiłki na stołówce Hotelowej

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach sieci Marriott International w Polsce i za granicą;

  • Pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych: program MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety świadczeń medycznych Luxmed, świąteczne, posiłki w stołówce pracowniczej, preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Marriott Int. na całym świecie

Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Bukowska 3/9 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 746029357