2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Otwock
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik restauracji Pizza Hut Galeria Kupiecka

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Pracownik restauracji PIZZA HUT (Galeria Kupiecka w Otwocku)

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie produktów zgodnie ze standardami i dbanie o jego najwyższą jakość

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Pizza Hut

Nasze wymagania:

  • Otwartość i komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Szkolenie, by zapewnić Ci dobry start

  • Ciekawą pracę, pełną interesujących wyzwań i projektów

  • Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

  • Uniform pracowniczy i zniżka na ulubione produkty w Pizza Hut.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych."

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 772633760