2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Dolnośląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Trzebnica
Hubert
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik restauracji Mcdonald's MOP WISZNIA- prace porządkowe

Wynagrodzenie

25,25 - 26,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Trzebnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Restauracja McDonald's MOP Wisznia zatrudni pracownika do prac porządkowych.

Stawka początkowa 25,25 zł brutto/h.

Możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków:

  • prace porządkowe na obszarze sali restauracyjnej dla gości: wymiana koszy, dbałość o porządek na stolikach, czystość podłogi

  • prace porządkowe na terenie zewnętrznym restauracji

  • prace porządkowe na zapleczu restauracji

Czego szukamy?

  • dyspozycyjności

  • chęci i zaangażowania

  • mile widziane badania sanitarne albo gotowość do ich wykonania

  • mile widziane doświadczenie w sekcji sprzątanie

  • umiejętność zarządzaniem danym obszarem

Co oferujemy:

  • umowa o pracę- pierwsza na okres próbny 3 miesiące

  • program "Poleć Nas"- 1000 zł brutto

  • możliwość rozwoju

  • zniżki pracownicze

  • dodatek +20% do godzin nocnych

Zapewniamy szkolenie od podstaw.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Lasuerte Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Korzenna 7 51-180 posiadająca nr NIP 895-225-78-45

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez firmę Lasuerte Sp. zo.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez firmę Lasuerte Sp.zo.o. przed cofnięciem zgody.

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 701222686