2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Opolskie
  6. Kucharz - Opole
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik restauracji Manekin

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukasz pracy? Jesteś ambitną osobą? Lubisz wyzwania?

POSZUKUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Poszukujemy trzech dyspozycyjnych osób do pracy na kuchni.

Wymagamy sumiennego wykonywania obowiązków i dokładności. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, nie martw się! Nauczymy Cię wszystkiego!

Opis stanowiska kucharz sałatkowy:

  • przygotowywanie stanowiska i półproduktów,

  • współpraca zespołowa z innymi działami,

  • dbałość o jakość wydawanych dań,

  • dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz o powierzony sprzęt.

Opis stanowiska kompozytor/ka naleśników:

  • praca na poszczególnych stanowiskach: produkcja półproduktów, smażenie naleśników. przystrajanie talerzy,

  • dbałość o jakość wydawanych potraw,

  • dbałość o sprzęt i czystość na miejscu pracy.

Opis stanowiska kucharz produkcyjny- wymagane doświadczenie lub odpowiednie wykształcenie:

  • przygotowywanie farszy, zup, deserów oraz sosów,

  • przygotowywanie półproduktów wykorzystywanych przez inne działy,

  • dbałość o sprzęt i czystość w miejscu pracy,

  • praca 4-5 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do około 16:00.

Oferujemy:

  • Stabilną pewną pracę w najlepszym towarzystwie,

  • Szkolenie stanowiskowe,

  • Dobre zarobki zawsze na czas,

  • Progresywny system wynagrodzeń w terminie,

  • Rabaty dla pracowników,

  • Umowa zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę,

  • Elastyczny grafik,

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i pomoc współpracowników,

  • Pracę w Twojej ulubionej naleśnikarni :)

Od chętnych oczekujemy:

  • określonej dyspozycyjności (praca również w weekendy),

  • ważnej książeczki do celów sanepidarno-epidemiologicznych,

  • chęci do przyswajania nowej wiedzy, zaangażowania w szkolenie i pracę,

  • nastawienia na długofalową współpracę,

  • doświadczenia w gastronomii lub chęci jej zdobycia,

  • umiejętności pracy pod presją czasu, dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Cv należy składać w Manekinie - Plac Wolności 7-8, drogą mailową lub przez portal OLX. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie i umawiać na indywidualne rozmowy. Przesłane CV będą przetwarzane do 14 dni, po tym okresie dane ulegną zniszczeniu.

Czekamy na Wasze zgłoszenia ! Do zobaczenia ! :)

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Dokładna lokalizacja
Opolskie, Opole
ID: 913548075