2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dział Kadr
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik remontowo-drogowy

Wynagrodzenie

5 333 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Gdańskie Wodociągi S.A. jesteśmy spółką która realizuje usługę zbiorowego zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Gdańska.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prace odtworzeniowe nawierzchni dróg

  • Czyszczenie zbiorników kanalizacyjnych otwartych i zamkniętych przy użyciu sprzętu specjalistycznego

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży remontowo drogowej - mile widziane

  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej

  • Gotowość do pracy zmianowej również w weekendy

  • Prawa jazdy kat.B – wymóg konieczny

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in. karta Multisport

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież pracowniczą

  • Opieka medyczna w Grupie Luxmed dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony

  • Możliwość dofinansowania koszów dojazdu do pracy transportem publicznym

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firm

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Gdańskie Wodociągi S.A. 80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 46, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

Zobacz kandydatów

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 901348390