2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik rejestracji Profizjoclinic

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Profizjoclinic poszukuje pracownika działu wsparcia Pacjentów!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kliniką fizjoterapii w Wrocławiu. Naszym celem jest pomaganie Pacjentom w powrocie do pełnej sprawności i radości życia. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako pracownik rejestracji.

Główne zadania:

  • bezpośredni kontakt z Pacjentami oraz obsługa telefoniczna i mailowa,

  • zarządzanie kalendarzem wizyt,

  • budowanie relacji i zapewnianie pacjentom komfortowego pobytu,

  • obsługa programu rezerwacji wizyt,

  • rozliczanie Pacjentów: obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • różnorodność zadań,

  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • wsparcie merytoryczne zespołu, szkolenia.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej,

  • umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • umiejętności myślenia analitycznego,

  • otwartości,

  • dobrej organizacji pracy,

  • dyspozycyjności,

  • znajomości obsługi kasy fiskalnej,

  • doświadczenia zawodowego w obsłudze Klienta/Pacjenta popartego referencjami.

Dodatkowym atutem będzie biegłe poruszanie się w mediach społecznościowych, poza opieką nad Pacjentami kreatywna obsługa kanałów Profizjoclinic, tworzenie koncepcji oraz materiałów m.in. video z życia kliniki (rolki, reelsy, stories).

W CV proszę zawrzeć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Dołącz do Profizjoclinic, wspólnie pomóżmy Pacjentom odzyskać pełną sprawność i radość życia!

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912462451