2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Praga-Południe
Dodane 24 maja 2024

Pracownik rejestracji – branża medyczna (stomatologia)

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i kontrola bieżących spraw związanych z obsługą Pacjenta w placówce

  • Obieg dokumentacji wewnętrznej (rejestrowanie skierowań)

  • Odbieranie telefonów od Pacjentów

  • Dynamiczne odpowiadanie na bieżące potrzeby Pacjenta w placówce

  • Analizowanie z jakimi problemami zgłaszają się klienci i sugerowanie rozwiązań

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Obsługa systemów CRM

Kładziemy mocny nacisk na:

- umiejętność budowania relacji

- nawiązywanie i utrzymanie poprzez kontakt osobisty oraz telefoniczny

- komunikatywność

- wysoki poziom zdolności komunikacyjnych

- wysoki poziom kultury osobistej

- gotowość do pracy od poniedziałku do soboty (dyżury)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 920590659