2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Śląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Wodzisław Śląski
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik rejestracji.

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne NOVUM-MED w Wodzisławiu Śląskim poszukuje pracownika na stanowisko recepcjonistki (pracownik biurowy)

Nasza oferta:

  • okres próbny na podstawie umowy zlecenia w późniejszym okresie możliwość zawarcia umowy o pracę

  • stawka godzinowa 27,70 zł

  • realna możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji

  • praca w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi,

  • atrakcyjny pakiet socjalny

    Zakres obowiązków:

  • rejestracja Pacjentów (osobista, telefoniczna)

  • bieżąca obsługa Pacjentów, pobieranie opłat za wizyty

  • prowadzenie dokumentacji

  • udzielanie Pacjentowi informacji o zakresie usług i działalności firmy

  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • współpraca ze wszystkimi członkami zespołu

    Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie,

  • doskonała organizacja pracy, dokładność i samodzielność w działaniu

  • doświadczenie w pracy o zbliżonym charakterze będzie stanowiło dodatkowy atut

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu umówienia osobistego spotkania.

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 911247987