2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubuskie
  6. Obsługa hotelowa - Gryżyna
Dodane 23 maja 2024

Pracownik recepcji w Ośrodku La La Las w Gryżynie(20km od Świebodzina)

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gryżyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ośrodek La La Las w Gryżynie (pomiędzy Świebodzinem a Krosnem Odrzańskim) z widokiem na piękne jezioro poszukuje pracownika recepcji.

Jeżeli jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i lubisz pracę z ludźmi, to zapraszam do kontaktu.

Twoje główne zadania:

  • Obieranie telefonów i bezpośredni kontakt z Gośćmi

  • obsługa rezerwacji (zameldowanie, rozliczenie pobytu, wystawianie faktur, wymeldowanie);

  • Udzielanie informacji na temat oferty Ośrodka lub lokalnych atrakcji;

  • Obsługa social mediów.

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • proaktywność

  • wysoka kultura osobista

  • Praca na komputerze nie sprawia Ci trudności (znajomość pakietu MS Office)

  • Posiadasz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć do wyrobienia).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność obsługi programów rezerwacyjnych – jeśli nie znasz-  wszystkiego Cię nauczymy.

 Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia + premie

  • Wyżywienie i zakwaterowanie na terenie ośrodka

  • Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne);

U nas znajdziesz swoje miejsce!

Lokalizacja

Gryżyna,

Lubuskie

Lubuskie, Gryżyna
ID: 920388133