2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
Dodane 02 kwietnia 2024

PRACOWNIK RECEPCJI w Klubie Sportowym ( CSR Gdańsk)

Lokalizacja

Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Sportów Rakietowych w Gdańsku (AWFiS) poszukuje recepcjonistki/ty.

LOKALIZACJA: Gdańsk, Żabianka teren AWFiS

Co oferujemy?

- elastyczny grafik

- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

- zmianowy system pracy, również w weekendy i święta

- miłą atmosferę

- zgrany zespół!

Czego oczekujemy?

- status studenta

- punktualności

- odpowiedzialności

- dostępności

- pozytywnej energii :)

Obowiązki:

  • obsługa klientów klubu

  • obsługa kasy fiskalnej i komputera

  • utrzymywanie czystości w klubie

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Jeśli oferta Cię zainteresowała, wyślij już teraz CV ze zdjęciem na nasz adres mailowy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
ID: 908972526