2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

Pracownik recepcji - Poradnia ,,PsychoCare'' pełen etat i część etatu

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA DO ZESPOŁU ADMINISTRACYJNEGO

Zakres obowiązków:

- telefoniczna obsługa Klientów umawianie, odwoływanie wizyt;

- bieżące wsparcie administracyjne Terapeutów;

- inne prace biurowo- administracyjne;

- pracę w młodym i zgranym zespole;

OFERUJEMY:

- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej;

- pracę w oparciu o umowę zlecenie;

- możliwość poznania od zaplecza branży psychoterapeutycznej;

- możliwość uczestniczenia w szkoleniach;

OCZEKIWANIA:

- bardzo dobra organizacja pracy i dokładność;

- empatyczne podejście do ludzi;

- praca stacjonarna w biurze przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie w pełnym wymiarze godzin (32 - 40 godzin tygodniowo; praca zmianowa 8:00 - 16:00 lub 13:00 - 21:00) oraz częściowym preferowane poniedziałki i wtorki 8-16

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 836596662