2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Bronowice
Orbis SA
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Recepcji i Rezerwacji - ibis&ibis Budget Kraków Stare Miasto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem.

Nasze wymagania

  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
  • Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność
  • Uśmiech na twarzy drugiej osoby jest Twoją osobistą satysfakcją
  • Potrafisz wczuć się w sytuację gościa/klienta i znaleźć odpowiednie rozwiązanie
  • Znasz język polski oraz angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Chcesz się rozwijać

To oferujemy

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty
  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

O nas

Ibis, ibis Styles, ibis Budget to hotele klasy ekonomicznej tętniące życiem i otwarte na wszystkich! Witamy wszystkich lubiących nawiązywać kontakty, tych którzy nie widzą nic niezwykłego w byciu nieznajomym, tych którzy są ciekawi świata. Pozdrawiamy tych którzy lubią działać, tych którzy są myślicielami i tych którzy marzą. Witamy młodych i młodych duchem, odważnych, którzy potrafią czerpać ekscytację z każdego dnia. Pozdrawiamy wszystkich, którzy mają oczy i serca otwarte! DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NAMI? Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel. Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor. Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor! Rób to, co kochasz, dbaj o świat, odważ się zakwestionować status quo! #BELIMITLESS

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 909204641