2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Praga-Północ
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik Recepcji i Baru - Hotel Moxy Warsaw Praga!

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel polska firma działając w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach.

Współpracujemy z 3 markami międzynarodowymi – Marriott International, Hyatt Hotels Corporation, Wyndham Hotels&Resorts

Nasza grupa stale rośnie. Zatrudniamy około 1000 pracowników i pasjonatów hotelarstwa.

Sprawdź nas w strefie pracodawcy i nasze pozostałe oferty pracy w całej Polsce!

Obecnie prowadzimy rekrutację do:

Hotel Moxy Warsaw Praga 4*

Na stanowisko:

Pracownik/Pracowniczka Recepcji i Baru

Miejsce Pracy:

Warszawa (Praga, obok Konesera)

Oferujemy:

  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • Możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Dobry Hotel

  • Posiłki pracownicze

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Zniżki firmowe na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • Wewnętrzne programy bonusowe „pracownik kwartału”

  • Program poleceń „rekomenduj i zarabiaj”

  • Możliwość skorzystania ze zniżek na studia w WSB Merito

  • Premie jubileuszowe

Obowiązki:

  • budowanie pozytywnego wizerunku Hotelu

  • obsługa Gości Hotelu w zakresie meldowania i wymeldowania

  • przyjmowanie rezerwacji

  • całodobowa obsługa baru przy recepcji

  • sprzedaż usług hotelowych

  • udzielanie informacji związanych z pobytem

Wymagania:

  • j. angielski na poziomie min. B1

  • dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętność koordynowania pracy zespołu oraz rozliczania wykonanych zadań

  • dokładność i szczegółowość

Mile widziane

  • doświadczenie w branży hotelowej

Jeżeli czujesz że chcesz zostać częścią naszego zespołu - kliknij aplikuj i wyślij nam swoje CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 920386607