2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Recepcji

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Fingrow Consulting Group SA to grupa spółek consultingowych oferujących rozwiązania doradcze w szerokim zakresie. Oferowane przez Fingrow usługi umożliwiają wygenerowanie w firmach oszczędności rzędu nawet kilkunastu milionów złotych w skali roku. Obecnie w spółce Fingrow Management Sp. z o. o. z prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik Recepcji.

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem i z działem handlowym;

  • Tworzenie i aktualizacja prezentacji dla Zarządu- umawianie spotkań dladziału handlowego;

  • Dbanie o właściwe funkcjonowanie biura i obsługa spotkań;

  • Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Obsługa urządzeń biurowych;

  • Realizacja innych powierzonych zadań na zajmowanym stanowisk.

Wymagania:

  • Status studenta lub studentki Uczelni Wyższej;

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Zaangażowanie w pracę, dokładność i rzetelność;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego;

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

  • Elastyczny grafik;

  • Pracę od poniedziałku do piątku;

  • Pracę stacjonarną w centrum Warszawy - biuro mieści się przy Metro Politechnika;

  • Nieformalną i miłą atmosferę;

  • Kawę i herbatę.

Do CV proszę wpisać poniższą klauzulę:Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FINGROW MANAGEMENT Sp. z o. o. w trybie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Agencja zatrudnienia nr: 21006

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910603626