2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Białołęka
Dodane 13 maja 2024

Pracownik recepcji

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży automatycznej identyfikacji towarów oraz fleksograficzna i cyfrowa  drukarnia etykiet samoprzylepnych i opakowań RSC Auto ID Distribution, poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK RECEPCJI

Miejsce pracy: Warszawa ul. Płytowa 2

Zadania:

1. obsługa recepcji

2. przyjmowanie gości

3. przyjmowanie kurierów

4. wspomaganie pracy Biura Produkcji i Biura Serwisu

Profil zawodowy:

1. samodzielność w działaniu

2. zaradność

3. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

4. biegła obsługa komputera Microsoft Ofiice

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - niezbędne narzędzia pracy

- szkolenia branżowe

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. prowadzonych przez RSC Auto ID Distribution. z siedzibą  Warszawa ul. Płytowa 2

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 917974930