2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Kujawsko-pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bydgoszcz
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik realizacji zamówień internetowych - dział wysyłek.

Wynagrodzenie

4 242 - 4 357 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma E-oryginalne poszukuję pracownika do działu realizacji wysyłek, na początku proponujemy 1/2 etau z mozliwością zatrudnienia w późniejszym czasie na pełen etat.

Jeżeli szukasz stabilnej parcy w miłej atmosferze zapraszamy do aplikacji w

firmie E-oryginalne. Poniżej informację na temat tej oferty.

Opis stanowiska:

  • kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym oraz jakościowym,

  • kompletacja, pakowanie oraz wysyłka produktów zgodnie z zamówieniem.

  • Od Kandydatów oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • zaangażowania, sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań.

  • Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość zdobywania doświadczenia

  • pracę w miłej atmosferze

  • premie

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912429434