2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gdynia
  7. Sekretariat, recepcja - Działki Leśne
Dodane 20 maja 2024

Pracownik Punktu Obsługi Klienta / CH Riviera / praca w weekendy

Lokalizacja

Gdynia, Działki Leśne

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

APSYS - międzynarodowy deweloper, zarządca i inwestor, lider rynku zarządzający największym w Polsce portfelem centrów handlowych poszukuje do pracy w CH Riviera, Kandydatek i Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PUNKTU OBSŁUGI KLIENTA

Twoje zadania:

  • Obsługa punktu informacyjnego Centrum Handlowego, a w szczególności: udzielanie Klientom Centrum informacji oraz rozdawanie broszur informacyjnych, ulotek i innych materiałów informacyjno-reklamowych

  • Obsługa automatycznych punktów informacyjnych

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do prowadzenia akcji marketingowych, reklamowych i mailingowych

  • Odbieranie telefonów i przekazywanie informacji

  • Obsługa programu i sprzedaż Kart Podarunkowych

  • Zastępstwo na recepcji Dyrekcji Centrum Współpraca z najemcami i kontrahentami Centrum

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy skoncentrowanej na obsłudze dużej liczby klientów i wymagającej ciągłej interakcji

  • Komunikatywność i operatywność w działaniu

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji interpersonalnych

  • Gotowość do pracy w weekendy

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia i elastyczny czas pracy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju

  • Świetną atmosferę pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwinięcia umiejętności związanych z obsługą klienta

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Działki Leśne
ID: 916529698