2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Podlaskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Białystok
  7. Pracownik restauracji fast-food - Bojary
Dodane 08 maja 2024

Pracownik punktu gastronomicznego New York Hot Dog - Galeria Biała

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osób studiujących do wyspy gastronomicznej NYHD w Galerii Atrium Biała.

Praca zmianowa w godzinach 9-21 od poniedziałku do soboty, możliwość dostosowania godzin pracy do trybu nauki.

Wynagrodzenie od 27,70 zł/h, rozliczenie godzinowe.

Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie. Praca od zaraz.

Obowiązki:

Obsługa klientów, przygotowanie dań oraz dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania:

Książeczka sanepid, chęć nauki, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy, komunikatywność i kultura osobista

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 793558544