2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Siary
Dodane 07 kwietnia 2024

Pracownik punktu gastronomicznego

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siary

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Siary k/parku linowego

Twój zakres obowiązków:

-obsługa klienta

-obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

-przygotowanie oraz sprzedaż lodów, kołaczy, deserów lodowych oraz napojów

-dbanie o odpowiednia ekspozycje oraz wygląd produktów utrzymanie czystości w punkcie

Nasze wymagania

-uśmiech, życzliwość i pozytywne nastawienie

-zaangażowanie punktualność

-aktualne zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziany status studenta lub osoby uczącej się

To oferujemy

-stawka od 28 zł umowa zlecenie

-bezpłatne szkolenie

-elastyczny grafik

-rzetelne i terminowe wypłaty wynagrodzenia

-miłą atmosferę zdobycie doświadczenia

-Benefity elastyczny czas pracy zniżki na firmowe produkty i usługi kawa / herbata parking dla pracowników

O nas

Zatrudnię uśmiechnięta i pełną energii osobę do gastronomicznego punktu sprzedaży w Siarach koło parku linowego. Nie jest wymagane doświadczenie- wszystkiego Cię nauczymy. Rozpoczęcie pracy od 1 maja po wcześniejszym szkoleniu. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV ze zdjęciem Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Siary,

Małopolskie

Małopolskie, Siary
ID: 830868178