2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Stanisławów
Dodane 03 maja 2024

Pracownik przy pakowaniu mięsa

Wynagrodzenie

28 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Stanisławów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

SunGroup HR Agency nr 23620 obecnie dla naszego klienta z branży produktów mięsnych poszukujemy osób zainteresowanych do pracy na stanowisku: Pracownik przy pakowaniu mięsa

Obowiązki:

  • Pakowanie mięs i wędlin

  • Obsługa maszyn pakujących

  • Przyklejanie etykiety

  • Układanie produkcji na palety.

    Harmonogram :

  • Sobota i niedziela - dzień wolny (możliwa praca dla chętnych).

  •  Praca w dwie zmiany 6:00 -18:00, 18:00-06:00

  • Przerwa 30-minutowa jest płatna.

  • Zapewniony jest gorący obiad o wartości 2 zł

Oferujemy:

  • Stale zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenia

  • Komfortowe mieszkanie

  • Darmowy dojazd do pracy

 W przypadku zainteresowania i uzyskania bardziej szczegółowych informacji zadzwoń pod numer Viber/Telegram/WhatsApp

+ 4 8 6 0 1 3 3 8 5 3 7

RODO

Informuję, że zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą             w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215.

1)     Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: wwwsungrouphr.com. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione           i przetwarzane przez SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215 w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę

2)     Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215 w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę

Lokalizacja

Stanisławów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stanisławów
ID: 914624899