2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Zebrzydowa
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Produkcyjny - Zebrzydowa - Atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie

3 500 - 3 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zebrzydowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

MHI Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Zebrzydowej jest firmą młodą, zajmującą się produkcją zaawansowanych produktów z drewna na rynki eksportowe. Jesteśmy dynamicznym i energicznym zespołem. Ciągle się rozwijamy, szczególnie w zakresie zaawansowanych technologicznie produktów, dlatego szukamy osoby na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Twój zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn do obróbki drewna,

• Realizacja planu produkcji zgodnie ze specyfikacją,

• Nadzór nad jakością stosowanych materiałów i produkowanych wyrobów,

• Realizacje produkcji na swoim stanowisku pracy w sposób bezpieczny,

• Realizacja zadań związanych z procesem produkcyjnym,

• Rozwiązywanie problemów we własnym obszarze.

Od Kandydatów oczekujemy:

• Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,

• Doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

• Umiejętności pracy w zespole,

• Chęć do rozwoju i nauki,

• Sumienność w wykonywaniu zadań

• Chęć do rozwoju i nauki

Mile widziana:

• umiejętność obsługi wózka widłowego

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

• Pracę od poniedziałku do piątku,

• Wynagrodzenie podstawowe od 3500 zł netto/miesięcznie,

• Atrakcyjny system premiowy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Zebrzydowa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zebrzydowa
ID: 911209719