2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Urszulin
Dodane Dzisiaj o 13:20

Pracownik Produkcyjny - stabilne zatrudnienie!

Lokalizacja

Urszulin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stark Partner to godny zaufania i stabilny pracodawca, który istnieje na polskim rynku od 1995 roku. Współpracujemy z największymi producentami lodów oraz renomowanymi firmami z branży mleczarskiej.

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Produkcyjny i rozpocznij pracę w firmie ceniącej współpracę oraz wzajemne wsparcie.

TWOJE KORZYŚCI:

  • zapewnimy Tobie wsparcie

  • docenimy Twoją pracę i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • zatrudnimy Cię na umowę o pracę, dając stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie zawsze na czas

  • otrzymasz dodatkowe świadczenia socjalne

Twój profil:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 12h (07:00-19:00, 19:00-07:00)

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane:

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej

Twoje zadania:

  • produkcja opakowań do żywności z tworzyw sztucznych

  • odbiór gotowego wyrobu, ocena wizualna (jakościowa)

  • pakowanie opakowań jednostkowych w zbiorcze

Zainteresowane osoby prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Lokalizacja

Urszulin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Urszulin
ID: 770440714