2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Czyżyny
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny - operator pił (panelowej pionowej i dwupiły)

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Produkcja tablic korkowych i magnetycznych,

  • Docinanie listew,

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (piła panelowa pionowa i dwupiły),

  • Montaż i pakowanie wyrobów,

  • Kontrola jakości produktu,

  • Przygotowanie surowców/materiałów do produkcji,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany: 6-14 i 14-22),

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

  • Sumienność i dokładność,

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • Stabilne i przyjazne środowisko pracy,

  • Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Umowa o pracę z rynkowym wynagrodzeniem,

  • Pakiet medyczny, dofinansowanie do posiłków, dodatkowe dni wolne od pracy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 909427136