2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Stężyca
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny, operator maszyn - prefabrykaty betonowe

Lokalizacja

Stężyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Pracownik produkcji - operator maszyn

Miejsce pracy: Stężyca (pow. rycki)

Zakres zadań:

  • Obsługa urządzeń do produkcji prefabrykatów betonowych

  • Obsługa urządzeń do gięcia stali zbrojeniowej

  • Kontrola prefabrykatów pod względem jakości, ilości i wymiarów wg procedur

  • Kontrola form pod względem utrzymania parametrów wymiarów

  • Realizacja założonego harmonogramu produkcji

  • Kontrolowanie codzienne obsługiwanych urządzeń i dokumentowanie tej kontroli w dziennikach urządzeń

Wymagania:

  • Chęci do pracy w trybie dwuzmianowym i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, najchętniej budowlane

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Pozytywne nastawienie

  • Mile widziane uprawnienia obsługi suwnicy i wózka widłowego

  • Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku lub doświadczenie w pracy na budowie

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV odpowiadając na ogłoszenie lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Stężyca,

Lubelskie

Lubelskie, Stężyca
ID: 740764863