2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gdów
Dodane 22 maja 2024

Pracownik produkcyjny, Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zakład produkcyjny In_Liner  przy ulicy Przemysłowej w Gdowie zajmujący się produkcją wykładzin do bezwykopowej renowacji sieci kanalizacyjnych przyjmie do pracy od zaraz  pracowników na stanowiska :  Pracownik produkcyjny, Operator linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

- praca przy składaniu wykładzin i obsłudze linii produkcyjnej

- nadzór nad prawidłowym procesem produkcji

- zapewnienie jakości wyrobu i wydajności linii produkcyjnej

Wymagania:

- Wykształcenie minimum zasadnicze.

Od kandydatów oczekujemy :

pracowitości

punktualności

dyspozycyjności

pracy w nadgodzinach wynikających z technologii produkcji mile widziane uprawnienia na obsługę suwnicy i wózka widłowego

Zakład Produkcyjny IN_Liner oferuje dobre warunki pracy w dużej firmie w systemie wielozmianowym.

Praca w stałym miejscu .

Umowa o pracę.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres : rekrutacja[at]in-liner.pl

IN_Liner

Gdów 1465 , 32-420 Gdów

W odpowiedzi prosimy załączyć CV

Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres rekrutacja[at]in-liner.pl . Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 5.7.3.3.3.8.0.6.1 Agnieszka

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Małopolskie, Gdów
ID: 920094884