2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Puszczykowo
Dodane 20 maja 2024

Pracownik produkcyjny - operator ekstrudera

Lokalizacja

Puszczykowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Prężnie rozwijająca się firma działająca w branży FMCG w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów (mężczyzn) na stanowisko: Pracownik produkcyjny - operator ekstrudera.

Opis stanowiska:

-obsługa maszyny do ekstruzji pieczywa,

-ocena jakości surowca przed zasypem,

-obsługa mieszalnika, podajnika i ekstrudera,

-kontrola masy wyrobu gotowego.

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),

-posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno epidemiologcznych,

-gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym (warunek konieczny).

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce wykonywania pracy - Puszczykowo.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy w CV o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcyjny, ogłoszonej w dniu 20 kwietnia 2021 roku. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Lokalizacja

Puszczykowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Puszczykowo
ID: 672806910