2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Zielona Góra
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny NOVITA S.A.

Wynagrodzenie

5 000 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NOVITA S.A. z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje pracowników do obsługi maszyn i urządzeń wytwarzających włókniny. Wyroby Spółki wykorzystywane są przez sektor higieny osobistej, przemysłowej, gospodarstw domowych, a także branżę medyczną.

Pracownik produkcyjny

W firmie obowiązuje system pracy zmianowej, a pracownicy działają w niewielkich brygadach. Poszukujemy osób odpowiedzialnych, sumiennych, a przede wszystkim chętnych do pracy i uczenia się. Spółka stwarza duże możliwości rozwoju.

Obowiązki:

  • praca bezpośrednio przy produkcji,

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji włóknin.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe techniczne,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • premie miesięczne oraz dodatki,

  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),

  • ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatna opieka medyczna,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • wyjazdy integracyjne,

  • owocowe wtorki i kanapkowe czwartki,

  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

  • parking dla rowerów.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w NOVITA S.A. prosimy o kontakt telefoniczny na niżej podany numer telefonu lub przesłanie swojego CV poprzez "Aplikuj teraz".

Podanie przez Panią/Pana w CV szerszego zakresu danych osobowych niż niezbędne do udziału w procesie rekrutacji/wymagane Kodeksem pracy (chociażby w postaci zdjęcia w CV czy informacji na temat zainteresowań), traktujemy jako zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z rekrutacją. Umieszczenie takich danych zależy tylko od Pani/Pana i jest całkowicie dobrowolne – proszę pamiętać, że zgodę można wycofać w dowolnym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NOVITA S.A. z siedzibą w Zielonej Górze przy ulicy Dekoracyjnej 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które Pani/Pan aplikuje, a jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych w związku z przyszłymi rekrutacjami, dane będą przetwarzane także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie www.novita.pl w Polityce Prywatności.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 627854842