2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Stalowa Wola
Jolanta Piotrowska
Dodane 24 kwietnia 2024

PRACOWNIK PRODUKCYJNY / montowanie trofeów - praca na linii

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

​​​Szukasz pracy od zaraz? Pracowałeś już na produkcji lub masz doświadczenie w innej pracy fizycznej? Dobrze trafiłeś. Poznaj nas i naszą ofertę, odwiedzając nasz profil na FB www.facebook.com/Tryumf​​

Opis stanowiska:

  • Praca przy składaniu trofeów sportowych na lini półatomatycznej,

  • realizowanie zamówień wg obowiązujących procedur,

  • prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,

  • dbanie o czystość stanowiska pracy,

  • zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów, - raportowanie czasu pracy.

Wymagania:

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz umiejętności techniczne,

  • jesteś dokładny/a oraz masz zdolności manualne,

  • posiadasz chęć do nauki i poszerzania wiedzy,

  • potrafisz dopasować się do ambitnego zespołu,

  • jesteś komunikatywny/a, sumienny/a, potrafisz dobrze zorganizować swoje stanowisko pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • praca od poniedziałku do piątku - 8 godzin / 8.00 - 16.00.

  • możliwość zmiany trybu pracy w okresach sezonów kwiecień - czerwiec i wrzesień - listopad

  • wynagrodzenie w systemie podstawa plus premia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (przyuczenia, awanse),

  • stabilność zatrudnienia,

  • benefity (ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą). Jeśli chcesz pracować w nowoczesnej firmie zapewniającej wysokie standardy pracy – aplikuj.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 910794782