2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Krapkowice
Dodane 24 maja 2024

Pracownik produkcyjny mebloSoft sp. z o.o. sp. kom.

Wynagrodzenie

4 250 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

mebloSoft Sp. z o. o. Sp. K to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji komfortowych mebli tapicerowanych w szerokiej gamie tkanin. Obecnie należymy do wiodących producentów mebli tapicerowanych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

  • pracownik magazynu (możliwość przyuczenia do zawodu)

Twój zakres obowiązków:

PRACOWNIK MAGAZYNU:

  • wydawanie asortymentu do produkcji,

  • pakowanie stopek,

  • przewijanie materiału oraz sprawdzanie go pod względem jakości.

Oczekujemy:

  • Odpowiedzialność,

  • Sumienność,

  • Punktualność,

  • Umiejętność zarządzania czasem i własną pracą,

  • Chęć do pracy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w systemie jednozmianowym (6-14),

  • Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Dofinansowania do pakietów sportowych Multisport i żłobka,

  • Wczasy pod gruszą,

  • Bonus Bożonarodzeniowy

  • Praca w przyjaznej atmosferze

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz OLX, e-mail bądź poprzez kontakt telefoniczny.

Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 920611708