2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bolesławiec
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny fabryka okien AMMA

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Fabryka okien AMMA z siedzibą w Bolesławcu zatrudni pracowników produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

• wykonywanie zleconych czynności i operacji przy produkcji stolarki PVC lub ALU

• bieżąca kontrola jakości wykonywanego wyrobu

Wymagane kwalifikacje:

• predyspozycje fizyczne,

• umiejętność pracy w zespole

• doświadczenie na stanowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

• pakiet medyczny

• możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

• przyjazną atmosferę w młodym zespole pracowników.

Aplikacje prosimy przesłać na adres e-mail lub dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy: ul. Gałczyńskiego 13a, 59-700 Bolesławiec. Prosimy również o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 532412878