2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krynica-Zdrój
Dodane 23 maja 2024

Pracownik produkcyjny / branża przetwórstwa spożywczego

Lokalizacja

Krynica-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Prężnie rozwijająca się firma branży spożywczej w KRYNICY ZDROJU zatrudni pracownika produkcyjnego. Praca na cały etat, zmianowa.

Oferujemy: ·

Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę,

Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Szkolenia

Twój zakres obowiązków: ·

Przygotowywanie i odważanie surowców zgodnie z recepturami,

Kontrola jakościowa i ilościowa surowców na stanowisku pracy,

Mycie i przezbrajanie wskazanych urządzeń,

Obsługa maszyn produkcyjnych,

Kontrola jakości produkowanych wyrobów,

Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Wykonywanie pracy w sposób zgodny z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej, Dobrej Praktyki Higienicznej oraz HACCP.

Nasze wymagania: ·

Łatwość uczenia się i szybkie przyswajanie wiedzy,

Komunikatywność,

Umiejętność pracy w zespole,

Odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

Sprawność fizyczna

*Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Krynica-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Krynica-Zdrój
ID: 679759833