2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnowo Podgórne
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny (atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę)

Wynagrodzenie

4 400 - 5 450 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma GOOD FOOD PRODUCTS S.A.

Czołowy producent wafli ryżowych w Polsce szuka kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: TARNOWO PODGÓRNE k. Poznania - zapewniamy transport do pracy z Poznania (rondo Rataje, rondo Kaponiera, Ogrody, Górczyn, Junikowo) oraz ze Skórzewa i Przeźmierowa.

OPIS STANOWISKA:

  • Praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku

  • Urozmaicone zadania przy linii produkcyjnej (zmiana zadań co pół godziny )

  • Pakowanie produktu gotowego

  • Dbanie o jakość wyrobu gotowego

  • Praca w pozycji siedzącej na zmianę z pracą stojącą

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub w dziale okołoprodukcyjnym (warunek konieczny)

  • Dyspozycyjność oraz chęci do pracy

  • Zdolności manualne

  • Sumienność i zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (okres próbny, 2 lata, czas nieokreślony)

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym

  • Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4400-4650 oraz 800 zł premii od wyniku,

  • dodatek nocny za pracę w nocy wypłacany zgodnie z Kodeksem Pracy

  • Praca w soboty tylko dla chętnych (dodatkowo płatne)

  • Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Profesjonalny program wdrożenia do pracy z dedykowanym opiekunem

BENEFITY COMIESIĘCZNE

  • Pakiet medyczny LUXMED dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Kartę sportową Multisport

  • Ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach

BENEFITY COROCZNE:

  • Karty przedpłacone na Święta Bożonarodzeniowe o wartości nawet do 1000zł

  • Dofinansowanie do wypoczynku w wysokości 600zł

INNE:

Darmowe porady prawne i pomoc pieniężna w trudnych sytuacjach życiowych

  • Nagrody pieniężne za polecenia do pracy

DOŁĄCZ DO NASZEJ RYŻOWEJ EKIPY! :)

Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Good Food Products S.A. w ramach rekrutacji na stanowisko: Pracownik produkcyjny Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania powierzonych danych osobowych znajdują się na naszej stronie.

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 586709506