2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Police
  7. Obsługa produkcji - Mścięcino
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Produkcyjny

Lokalizacja

Police, Mścięcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Danolit to firma specjalizująca się w produkcji umywalek na wymiar dla klientów indywidualnych, architektów i inwestorów komercyjnych.

Stawiamy na zgrany zespół i miłą atmosferę pracy. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ta oferta jest dla Ciebie.

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Police

Zadania na stanowisku:

·       czynności przy produkcji umywalek – praca fizyczna,

·       utrzymanie czystości wokół stanowiska pracy,

·       wstępna kontrola jakości produktu.

Wymagania:

·       dokładność,

·       rzetelność,

·       punktualność,

·       zaangażowanie,

·       chęć do pracy i otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

·       pracę w pełnym wymiarze godzin - 7:00-15:00 lub 6:00-14:00

·       wynagrodzenie od 4000 zł netto na rękę (w zależności od stanowiska pracy oraz umiejętności),

·       płatne nadgodziny,

·       płatne urlopy i dni świąteczne,

·       terminową wypłatę wynagrodzenia,

·       pierwsza na okres próbny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV lub danych do kontaktu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami na stanowisko.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Police, Mścięcino
ID: 906369232