2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzgów
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik Produkcyjny

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Operator procesów galwanicznych

Branża: USŁUGI GALWANICZNE

Kwalifikacje: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: zdolności manualne,umiejętność pracy w zespole,

Obowiązki: obsługa stanowisk do obróbki galwanicznej i urządzeń współistniejących, przygotowanie wsadów do produkcji, ,pilnowanie parametrów procesów, przestrzeganie wytycznych wynikających z dokumentacji produkcyjnej, technologicznej, jakościowej, BHP., kontrolowanie i monitorowanie procesów galwanizacji, kontrola jakości, wypełnianie dokumentacji, utrzymywanie czystości oraz porządku, bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń galwanizerni.

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Rzgów
ID: 912405650