2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Plewiska
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Colquimica Polska Sp. z o.o

Już od ponad 70 lat tworzymy, rozwijamy i wprowadzamy na rynek doskonałe kleje.

Od ponad 70 lat łączymy się z ludźmi. Od ponad 70 lat wprowadzamy innowacje na całym świecie.

Dziś jesteśmy dumni z tego, że nasza specjalistyczna wiedza jest uznawana na całym świecie i że jesteśmy ekspertami w tworzeniu relacji międzyludzkich i zarządzaniu nimi oraz w budowaniu zrównoważonej przyszłości technologicznej.

W firmie Colquímica Adhesives pracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami skoncentrowanymi na ciągłej innowacji.

To właśnie ci profesjonaliści starają się znaleźć niezawodne rozwiązania, które zawsze przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Naszym pracownikom oferujemy najlepsze warunki, aby byli oni ciągle zmotywowani, pełni pasji i dumni z tego, co robią, tworząc większą wartość zarówno dla naszych produktów, jak i dla ludzi, którzy z nami współpracują, bezpośrednio lub pośrednio.

Zawsze działamy z myślą o przyszłości. Nie poszukujemy trendów. My je tworzymy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Plewiska (pow. poznański)

Zakres obowiązków zależny od obszaru pracy:

  • praca przy produkcji kleju termotopliwych,

  • ważenie surowców,

  • wrzucanie do mieszalnika,

  • obsługa linii produkcyjnej,

  • wykładanie kleju do opakowań docelowych,

  • układanie kartonów na paletach.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej (12 godzin), 4-brygadowej,

  • umiejętność pracy w grupie i bezkonfliktowość,

  • odpowiedzialność,

  • nastawienie na długofalową współpracę,

  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozbudowany system premiowy,

  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,

  • możliwość uzyskania uprawnień,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • komfortowe warunki pracy,

  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczną (również dla członków rodziny), ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, karta lunch pass,

  • spotkania integracyjne,

  • program rekomendacji pracowników,

  • bezpłatny transport do/z pracy z różnych lokalizacji w Poznaniu,

  • paczki świąteczne dla pracowników oraz dzieci pracowników,

  • inne, atrakcyjne świadczenia pozapłacowe.

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 877686504