2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Stare Gliwice
Anna
Dodane 17 czerwca 2024

Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie

29,50 - 29,51 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Praca: Pracownik produkcyjny

Firma, działająca w branży automotive, poszukuje pracowników produkcji. Jeśli jesteś osobą pracowitą, gotową do działania w dynamicznym środowisku i zainteresowaną branżą motoryzacyjną, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Udział w procesach produkcyjnych zgodnie z określonymi standardami i wytycznymi.

  • Montaż, pakowanie i kontrola plastikowych jakości elementów samochodowych

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu osiągnięcia efektywności i wysokiej jakości produktów.

Wymagania:

  • Chęć do pracy fizycznej i gotowość do wykonywania powtarzalnych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany oraz czasem w soboty

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Stawkę godzinową w wysokości 29,50 zł brutto na godzinę

  • Dla studentów stawkę godzinową w wysokości 28,10 netto (na rękę) na godzinę

  • Pracę w dynamicznym i rozwijającym się sektorze automotive

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży motoryzacyjnej

Jeśli jesteś zainteresowany(a) ofertą pracy, prosimy o kontakt lub przesłanie swojego CV. Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią rozwoju branży motoryzacyjnej.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 848912661