2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Produkcyjny

Wynagrodzenie

4 242 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. działa w Polsce od 2013 roku. Jesteśmy liderem na rynku osłon okiennych. Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych rolet zewnętrznych i plisowanych, markiz, żaluzji i moskitier.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce Pracy: ul. Mazowiecka 70A, Toruń

Oferujemy:

  • umowę o prace na pełen etat i stabilne zatrudnienie

  • pracę w systemie dwuzmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00

  • wynagrodzenie + premia

  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, zniżki na produkty firmowe, premie świąteczne

  • naukę i wdrożenie do pracy

Zakres obowiązków:

w zależności od zajmowanego stanowiska:

  • ręczne prace montażowe związane z kompletacją wyrobu gotowego

  • obsługę urządzeń produkcyjnych (piła/ maszyna produkcyjna / maszyna do szycia)

  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • chęć do pracy :)

  • na stanowiskach dotyczących obsługi maszyn mile widziane doświadczenie

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 838797934