2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Zamość
Dodane 21 maja 2024

Pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Vistaprint -  może lepiej znana jako Cimpress, to globalna organizacja, która pomaga małym firmom i osobom fizycznym korzystającym z e-commerce we wszystkim, czego potrzebują, aby pozycjonować się na rynku. Obejmuje to druk, produkty promocyjne, usługi marketingowe i rozwiązania marketingu elektronicznego. Będziesz pracować w dużym nowoczesnym budynku z dużym parkingiem. Jest dużo miejsca na inicjatywę i rozwój, panuje otwarta i luźna atmosfera.

Twoje obowiązki

  • Praca na dziale introligatorskim (docinanie pod wymiar wizytówek broszur informacyjnych, kalendarzy.

  • Obsługa maszyn wyszywających wzory na czapkach koszulkach itd.

  • Praca na sortowni gotowych produktów do wysyłki dla klienta.

  • Sortowanie oraz kompletowanie zamówień dla klienta.

Nasze oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • W pełnym wymiarze godzin przez 37,5 godziny tygodniowo.

  • Zdolność do wykonywania pracy fizyczne.

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Co Ci zapewniamy

  • Wynagrodzenie 13,27 € brutto za godzinę bez dodatków

  • Możliwy wzrost wynagrodzenia przy dobrych wynikach

  • Dodatek za zmianę (w zależności od zmiany) od 25% do 125%

  • Praca na pełny etat

  • Praca na warunkach holenderskich ( holenderska umowa)

  • Szansa na stałą umowę z Vistaprint

  • Przyjemna atmosfera pracy

Dodatkowe informacje

  • Stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika

  • Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

  • Opieka koordynatora w Holandii

  • Ubezpieczenie Holland Zorg

  • Wypłaty tygodniowe (wtorek) – przelewy na wskazane konto

  • Dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 916699646