2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Warta
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjno-magazynowy WARTA (woj. łódzkie)

Lokalizacja

Warta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Producent farb i lakierów marki Visto poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjno – magazynowy

Zakres obowiązków:

- Obsługa linii produkcyjnej, wózków widłowych

Kwalifikacje:

- Zaangażowanie i dokładność w realizacji powierzonych zadań

- Mile widziana znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe (nie są to warunki konieczne)

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- PRACA JEDNOZMIANOWA (od 8 do 16)

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej

CV prosimy przesyłać na adres praca[małpa]brenen.pl, kontakt przez serwis olx lub osobiście w siedzibie firmy.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Warta,

Łódzkie

Łódzkie, Warta
ID: 458749247