2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjno-magazynowy (Panie/Panowie) – branża spożywcza

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Jesteśmy polskim producentem wegańskiej żywności. Pokazujemy, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne. Tworzymy produkty o czystych składach, cruelty free i zero waste. Pracujemy w nowoczesnym zakładzie spełniającym najwyższe standardy związane z produkcją żywności. Dostarczamy produkty do największych sieci handlowych w Polsce i w Europie. Dodatkowo prowadzimy własny sklep internetowy pod adresem Hummus.pl.

W związku z rozpoczęciem nowych projektów zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnej,

  • Utrzymanie czystości w obszarze produkcji,

  • Inne prace fizyczne związane z produkcją (przygotowanie surowców, itd.)

  • Kompletowanie towaru i przygotowywanie go do wysyłki,

  • Przyjmowanie surowców od dostawców,

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność;

  • Książeczka Sanepidowska. (książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych),

Oferujemy:

  • Pracę w małej, ale prężnie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w systemie zmiany dziennej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączanie CV do przesyłanych zgłoszeń.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, dalej: RODO) informujemy, że: 1. Administratorem danych osobowych jest Kochmanski Sales Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Słupsku (76-200) przy ul. Jaśminowej 63, zwana dalej administratorem. Kontakt z administratorem jest również możliwy mailowo pod podanym w ogłoszeniu adresem email.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 909933810