2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Krosno
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Agencją Reklamową specjalizującą się w sprzedaży i produkcji prezentów personalizowanych i gadżetów reklamowanych.

Nasza firma zajmuje się znakowaniem towarów wykonanych z drewna, szkła, ceramiki, tworzywa sztucznego, metalu oraz produktów tekstylnych i to właśnie tutaj poszukujemy pracownika produkcyjno-magazynowego - możliwe, że to właśnie TY dołączysz niebawem do naszego zespołu.

Nie musisz posiadać doświadczenia - nauczymy Cię wszystkich potrzebnych umiejętności. Zgłoś się już dzisiaj.

Opis stanowiska:

  • Praca przy urządzeniach produkcyjnych

  • Dbanie prawidłową pracę urządzeń

  • Nadzorowanie jakości wykonywanego produktu

  • Kompletowanie zamówień

  • Pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • Nadzór nad terminową realizacją zamówień

  • Prace magazynowe (rozładunek, załadunek)

Wymagania

  • Obsługa komputera na poziomie podstawowym

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczenia

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać załączyć w formularzu OLX.

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 697880685