2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Mokrzeszów
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji zwierzęcej (OBORA)- PILNIE!

Lokalizacja

Mokrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą rolniczą z długoletnim doświadczeniem. W obecnej chwili poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na pracownika produkcji zwierzęcej-OBORA.

Zakres obowiązków pracownika:

·         Przegląd stada.

·         Zakarmianie zwierząt.

·         Czyszczenie i dezynfekcja legowisk, ścielenie.

·         Odizolowanie cieląt chorych do izolatki, oraz pomoc przy leczeniu.

·         Czyszczenie korytarza paszowego przez zadaniem świeżej paszy.

·         Prace porządkowo-gospodarcze w cielętniku i przed cielętnikiem.

·         Pomoc przy porodach.

·         Pomoc przy udoju krów.

·         Czyszczenie poideł i uzupełnianie ich.

·         Oddzielenie krów do insyminacji.

·         Zgłoszenie wszelkich zmian chorobowych.

·         Utrzymanie w czystości okólników przy cielętniku.

·         Wykonywanie innych czynności na polecenie przełożonych.

Oferujemy:

  • praca w przyjaznej atmosferze

  • długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę.

  • możliwość zakwaterowania,

  • wynagrodzenie 25,00 zł netto/h.

Miejsce pracy:

·         Mokrzeszów.

Lokalizacja

Mokrzeszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mokrzeszów
ID: 871814551