2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Łapczyce
Pieprzyk
Dodane Dzisiaj o 13:14

Pracownik produkcji zwierzęcej - Łapczyce

Lokalizacja

Łapczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Witam serdecznie!

Szukam do pracy osobę na stanowisko pracownik produkcji zwierzęcej.

Miejsce pracy : Łapczyce ( Trzebnicki, Dolnośląskie)

Zakres obowiązków: pilnowanie obiektu, wycielenia krów, obserwacja rui u krów.

Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 50*******64

Lokalizacja

Łapczyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Łapczyce
ID: 915448751