2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrzeszów
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik Produkcji - Zarobki do 5000zł brutto!

Wynagrodzenie

4 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Kontrola jakości komponentów

Wymagania:

  • Wystarczy, że będziesz dyspozycyjny/a do pracy zmianowej!

Oferta:

  • Zarobki do 5000zł brutto!
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Szkolenie wdrożeniowe - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Nagrody indywidualne dla najlepszych pracowników
  • System poleceń pracowniczych - Zgarnij dodatkowe 1500zł do wypłaty!
  • Opiekę konsultanta Manpower w trakcie i po zatrudnieniu
  • Darmowy kurs j.obcych (angielski/niemiecki) dla pracowników oraz osób z rodziny.
  • Pakiet ManpowerGroup Premium (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 920387338