2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg
Weronika Giełczyńska
Dodane 30 kwietnia 2024

pracownik produkcji - zarabiaj nawet 6 521 zł brutto

Wynagrodzenie

5 360 - 6 251 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jeśli szukasz stabilnej pracy w dobrej atmosferze - dobrze trafiłeś -  właśnie wznawiamy rekrutację do Toyoty.

Znowu masz szansę na dołączenie do naszego zespołu i zarobki nawet do 6 251 zł brutto! (wynagrodzenie zasadnicze, system premiowy i dodatek nocny).Mamy dla Ciebie też dofinansowanie do posiłków, zorganizowany dojazd oraz bogaty pakiet benefitów.

oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na obszarze odlewni

- umowy o pracę tymczasową z możliwością przejęcia

- dofinansowanie do posiłków oraz liczne benefity: akcje pro-zdrowotne, sportowe, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

- comiesięczne premie i dodatki, coroczna rewizja wynagrodzeń, atrakcyjna premia roczna

 - dojazd autobusem pracowniczym w wielu miejscowości (m. in. Oława, Namysłów, Brzeg, Wrocław, Oleśnica, Strzelin, Bierutów)

- szkolenie i wsparcie trenerów podczas wdrożenia do pracy

- świetna organizacja, wysokie standardy bezpieczeństwa i obsługi Pracownika, dobra atmosfera

zadania

- obsługa maszyn i urządzeń na obszarze odlewni

- przenoszenie detali między procesami, prace serwisowe i porządkowe

- wzrokowa kontrola jakości

oczekujemy

- gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

- dbałość o stosowanie się do zasad BHP oraz instrukcji stanowiskowych

- wykształcenie min. zawodowe

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.randstad.pl/toyotajelcz/

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 912204952